Home » LAJM » VIDEO / “Tani jam mirë”/ Po debatonin për koronavirusin, i bie të fikët dhe rr ëzohet teksa fliste ministrit të shëndetësisë të Holandës

VIDEO / “Tani jam mirë”/ Po debatonin për koronavirusin, i bie të fikët dhe rr ëzohet teksa fliste ministrit të shëndetësisë të Holandës

Ministrit të Shëndetësisë në Holandë, Bruno Bruins i ka rënë të fikët gjatë një debati për koronavirusin në seancën e sotme parlamentare.Ndërsa fliste, ai u rrëzua. Më pas e ndihmuan kolegët që të ngrihej. Pasi piu pak ujë, Bruins u largua nga salla.Në Twitter, Bruins shkruan se gjendja e të fikëtit erdhi si pasojë e lodhjes dhe javëve intensive.“Tani jam mirë. Do të shkoj në shtëpi të pushoj sonte, që të kthehem në punë nesër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*