Bashkohen Roberti me Noren, ja ktu eshte prova (Video)

Në fillim të këtij muaji, Nora pranoi publikisht lajmet që po qarkullonin për një kohë të gjatë në media, sipas të cilave ajo dhe Roberti janë ndarë. Nora deklaroi se ajo dhe Roberti nuk janë më bashkë dhe se tani është një nënë beqare. Madje reperja vendosi të mos e vazhdonte turin muzikor me Robertin, por vetëm.
Megjithatë Nora duket se nuk e harron lehtë Roberti e madje reperi është kudo me të ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: