TËRHOQËN TË GJITHË VËMENDJEN/ Ja kush është vajza që shoqëronte Loredanën në MTV EMA

TËRHOQËN TË GJITHË VËMENDJEN/ Ja kush është vajza që shoqëronte Loredanën në MTV EMANovember 7th, 2:58pmNovember 7th, 2:58pmadminAktualitetePak ditë më parë Loredana mori pjesë në MTV Europe Music Awards, ku fitoi çmimin “Best Swiss Act”. Reperja shqiptare ra në sy me veshjen e saj komplet me të zeza e madje u komentua edhe nga mediat e huaja.Mirëpo vëmendjen e tërhoqi edhe vajza që e shoqëronte Loredanën, një brune bukuroshe, e veshur gjithashtu me të zeza.Vajza në fjalë është Juju ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Read more

Është frymëzuar nga një person i vërtetë, ky është njeriu real prej të cilit u bë figura e “Shrekut” (Foto)

Është frymëzuar nga një person i vërtetë, ky është njeriu real prej të cilit u bë figura e “Shrekut” (Foto)November 7th, 3:41pmNovember 7th, 3:41pmadminAktualitetePersonazhi më i njohur i filmave vizatimorë dhe fitues i disa çmimeve, është frymëzuar nga një person i vërtetë.
Ai quhet Maurice Tillet dhe kur ishte rreth të njëzetave, iu zhvillua një sëmundje e rrallë që shkaktonte rritjen e kockave në disa forma të pazakonta.
Ndjenja e refuzmit nga qyteti i tij i lindjes në Francë, e bëri Maurice të zhvendosej në SHBA dhe atje u bë një mundës i famshëm profesionist ja dhe video:

Read more

Pas 2 vitesh në muzikë, Rina lë karrierën pasi pati sherr me menaxherin e ON Records? Flet ky i fundit: ‘I din vet ajo …’

Pas 2 vitesh në muzikë, Rina lë karrierën pasi pati sherr me menaxherin e ON Records? Flet ky i fundit: ‘I din vet ajo …’November 7th, 3:34pmNovember 7th, 3:34pmadminAktualiteteDisa ditë më parë, fansat e Rina Balajt u merakosën pasi reperja u zhduk nga Instagram-i pa dhënë asnjë shpjegim.
Ishte motra e saj, Rudina, e cila tregoi se Rina kishte vendosur të mos ishte aktive për një kohë të caktuar për arsyet e saj personale.Por menaxheri i saj ka befasuar ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni:

Read more

Ekskluzive: Kush është “Shqiponja” – vajza e showbizit që dyshohet se zhvati hoxhën?

Ekskluzive: Kush është “Shqiponja” – vajza e showbizit që dyshohet se zhvati hoxhën?November 7th, 3:45pmNovember 7th, 3:45pmadminAktualiteteSuzana Tahiri është 28 vjeçarja e cila para disa ditësh kishte sht’ënë me ar’më afër shtëpisë së hoxhës, Sead Bejta në Mitrovicë.Burime të Insajderit kanë treguar se e dyshuara për zhv’atje dhe k’ërc’ënim të hoxhës është Suzana Tahiri e njohur me nofkën “Shqiponja” Por, kush është Suzana Tahiri ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Read more

“Babi kam fr ikë por jam duke ardhur”, Afrim Berisha tregon bisedën me Alvin e lirë që u lirua më në fund: Ja kush e sh pëtoi

“Babi kam fr ikë por jam duke ardhur”, Afrim Berisha tregon bisedën me Alvin e lirë që u lirua më në fund: Ja kush e sh pëtoiNovember 7th, 4:04pmNovember 7th, 4:04pmadminAktualiteteAlvin Berisha është larguar nga kampi Al Hol i l uftëtarëve të ISIS në Siri dhe ndodhet në Damask në rrugën e kthimit për në Itali ku ndodhen babai i tij, Afrimi dhe dy motrat.
Në një bisedë telefonike për News24, Afrim Berisha rrëfeu detaje nga operacioni i s hpëtimit të Alvinit dhe falënderoi të gjithë ata që kanë ndihmuar dhe janë solidarizuar me të. Ai tregoi se ka pasur telefonata nga Presidenti Ilir Meta dhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Read more

LOREDANA U ZGJODH “ARTISTJA MË E MIRË”/ Reagon çifti zvicerian që e ak’uzon për ma’shtrim reperen

LOREDANA U ZGJODH “ARTISTJA MË E MIRË”/ Reagon çifti zvicerian që e ak’uzon për ma’shtrim reperenNovember 7th, 4:42pmNovember 7th, 4:42pmadminAktualiteteReperja e njohur Loredana është nderuar me çmimin “Artistja më e mirë” në MTV EMA, ku dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me lookun e saj.Ndërkohë ndaj suksesit të reperes, ka reaguar dhe çifti zvicerian, me të cilin ajo u përfshi në një sk’andal para disa muajsh duke u komentuar shumë në media ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Read more

E mbani mend vajzen shqiptare qe u martua me nje djale me ngjyre? E dhimbshme cfare ka ndodhur me te

E mbani mend vajzen shqiptare qe u martua me nje djale me ngjyre? E dhimbshme cfare ka ndodhur me teNovember 7th, 4:58pmNovember 7th, 4:58pmadminAktualiteteNjë vajzë shqiptare shkoi për studime në Londër dhe atje njohu dashurinë e jetës, Henrin.Sic tregon ajo pas shumë vitesh si miq Henri i kishte bërë pyetjen “Të besdis ngjyra ime”.Përgjigja e saj ishte një puthje.Pas dy vitesh marrëdhënie, ajo mbeti shtatzënë por prindërit i kërkuan ta abortonte pasi nuk mund të pranon një dhëndër me ngjyrë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Read more

Roberti i bënë dedikim ndaj Norës, Veç vd,ekja na ndan ja kisha dhënë një veshke (Video)

Roberti i bënë dedikim ndaj Norës, Veç vd,ekja na ndan ja kisha dhënë një veshke (Video)November 7th, 5:37pmNovember 7th, 5:37pmadminAktualiteteKëngëtari Robert Berisha ka folur për herë të parë pas ndarjes së bujshme me ish-bashkëshoten e tij, Nora Istrefi me të cilën ka edhe një vajzë.
Teksa ka treguar se ndarja erdhi për arsye personale për të cilën tha se nuk ka pse ia shpjegon askujt. Ndërkaq, Roberti ka vlerësuar me nota të larta ish-partneren e tij shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video:

Read more

Çifti zvicerian “shpër. theu” pas suksesit të saj, LOREDANA bën reagimin EPIK: Nuk është problem im nëse…

Çifti zvicerian “shpërtheu” pas suksesit të saj, LOREDANA bën reagimin EPIK: Nuk është problem im nëse…November 7th, 5:30pmNovember 7th, 5:30pmadminAktualiteteMbi këtë çmim që mori reperja folën dhe çifti zvicerian, të cilët e kanë ak uzuar atë se u ka vje dhur mijëra franga. “Gjithçka po shkon kaq ngadalë. Deri më tani nuk kemi marrë asnjë cent. Nëse do të më takonte mua, ajo kurrë nuk do të merrte një çmim të tillë. Por unë nuk mund ta ndryshoj atë ”, u shpreh bashkëshorti i znj. Petra. Fill pas kësaj deklarate, ka folur dhe Loredana ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Read more

E FUNDIT/ Kishte vetëm dy muaj që kishte filluar punë, ndërron jetë shoferi i prok urorit Ndoja

E FUNDIT/ Kishte vetëm dy muaj që kishte filluar punë, ndërron jetë shoferi i prokurorit NdojaNovember 7th, 6:07pmNovember 7th, 6:07pmadminAktualiteteKa ndërruar jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja të cilit i bënë at entat para pak ditësh.
Ai kishte vetëm dy muaj që kishte filluar punë.
Maloku kishte marrë një pl umb në mushkri dhe një në shtyllën kurrizore shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Read more